Dámská trička

Dámská trička z naší nabídky nabízejí komfort a pohodlné nošení. Všechna trička z naší nabídky jsou licenční a vyráběna z kvalitních materiálů. Oblíbená jsou dámská trička ze 100% bavlny. Takovéto dámské trička nabízejí pohodlné nošení, které děvčata rádi potřebují a ocení. U nás si můžete vybírat ze široké nabídky dámských triček různých barevných provedení, vzorů potisků, výrobců a témat. Dámských triček je méně vzorů, ale i tak nabízíme přes 350 různých vzorů. Módní dámská trička či trika jsou to co potřebuje dívka či žena. Dámská trička mají krásné designy a kvalitní potisky. A pokud si nevyberete, podívejte se do kategorie pánská trička , je hodně děvčat co nosí i pánská trička, jelikož josu širší a jsou tak pro ně pohodlná. Zde máme přes 2100 vzorů.

Dámská trička ALL PRINT

V nabídce máme přes i několik vzorů dámských triček ALL PRINT. A co to vlastně jsou dámská trička ALL PRINT? Jsou to klasická trička s ofsetovým potiskem na celé popř. větší části trička. Mají nádherné a pestrobarevné vzory. Volnočasová dámská trička a trika ALL PRINT jsou vhodná na každodenní nošení, do zaměstnání či do školy. Tyto trika jsou opravdovým TOP produktem mezi tričky.  

Dámská trička pro všechny rockerky a motorkářky

Většina nabízených dámských triček jsou určena tvrdší ženské kráse, krásným babám co mají rády tvrdou muziku a milují silné stroje. Dámy v těchto tunikách budete zářit na každém koncertu či festivalu. A putujete-li se svým miláčkem na motorce tak na vás jistě takovou tuniku ocení a ne jen on.

Kategorie

Filtr

Značky

Reklama

Boty Steel 3 dírkové