Prodejna Ostrava-Hrabová

Podívejte se do Mapy než za náma vyrazíte, ať nebloudíte :-) jsme trošku zastrčeni. Níže máte podrobné popisy jak nás najdete autem či busem. Předem vás chceme také upozornit, že na této prodejně  nemáme všechno zboží, které máme k zakoupení na internetu, slouží hlavně jako výdejní místo. Ale i tak se zde dá vybrat spousta zajímavých věciček. V případě objednání a následného vyzvednutí máme svozy z hlavní centrály každé úterý, takže většinou je zboží k vyzvednutí od objednání maximálně do týdne tzn. podle dne od objednání.

PROVOZNÍ DOBA od 1.1.2021
 Pondělí   09:00 - 16:00 hod.
 Úterý 14:00 - 16:00 hod.
 Středa 09:00 - 16:00 hod.
 Čtvrtek 09:00 - 16:00 hod.
 Pátek 09:00 - 14:00 hod.
 Sobota
 Neděle
 Nemůžete-li se dostavit v provozní době, je možnost se individuálně  domluvit předem telefonicky nebo SMS. Budete-li to možné, rádi vám vyhovíme i mimo pracovní dobu. V takovém případě volejte alespoň den předem na tel. 605458363 a určitě se domluvíme.


KDE JSME
Naší malou prodejnu a výdejní místo najdete v Ostravě-Hrabové na ulici K Nadjezdu 2/997.Najdete nás přímo na cyklostezce cca 300m za dřevěným kostelíkem směrem na Paskov / Vratimov. Jsme rohový dům u křížení ulic cyklostezky tj. ulice Domovská a ul. K Nadjezdu. Máme cihlovou zatím neomítnutou novostavbu dvoupatrového domu s plochou střechou a pískovým kamenným plotem s hnědými deskami. Vstup do prodejny je po stříbrných schodech do prvního patra. Stále nevíte, kde se nacházíme nebo máte strach, že nás nenajdete? Nezoufejte a poznačte si před cestou naše telefonní číslo 739 769 790, rádi vás navedeme.

AUTOBUSEM
Spojení je linkami 27,39,41 a vystoupíte na zastávce Kostelík. Od zastávky je to 5 minut pěšky. Hned u zastávky popřípadě naproti podle směru, ze kterého přijedete je obchod s potravinami Hruška. U tohoto obchodu zabočíte do ulice Perunova (hned z kraje půjdete kolem popelnic) a po této ulici půjdete až na konec cca 150m, kde pak před sebou mezi domy uvidíte na pole. Na konci ulice u tohoto pole odbočíte vlevo a půjdete po této cyklostezce. Toto je ulice Domovská a když po ní půjdete budete mít ze začátku po pravé straně pole a hned kousek dál již začnou rodinné domy. Od vstupu na tuto cyklostezku půjdete stále rovně cca 200m k další křižovatce a jste na místě. Jsme neomítnutý nový rodinný dům, výdejní místo - obchůdek je v prvním patře po bočním ocelovém schodišti.

AUTEM
Pokud jedete autem ze směru od Makra/Tesca resp. od Místecké pojedete po hlavní ulici Paskovská a z ní odbočíte v pravo  hned za Hasičárnou na ulici Jezerní (u bývalé Restaurace Lípa (nyní je již zbořena). Po ulici Jezerní pojede až na konec (cca 300m) a přijedete na T křižovatku, kde odbočíte v levo na ulici Nešverova. Pojede asi jen 60m opět až na konec a zde odbočíte v pravo a popojedete 20m a přijedete na cyklostezku resp. ulici Domovskou. My jsme dům hned po pravé straně. Je to zatím neomítnutý nový rodinný dům, výdejní místo - obchůdek je v prvním patře po bočním ocelovém schodišti.

Adresa výdejního a prodejního místa:
Ing. Roman Škorňák
Výdejní místo www.trickapotiskem.cz
K Nadjezdu 2 / 997
Ostrava - Hrabová 720 00

Tel. 739 769 790