Tricko s lebkou - Vyrytá elegance

469 Kč
Běžná cena: 519 Kč  
Sleva 11%

Kód zboží: RAF-S263
Materiál 100% bavlna. Rovný střih. Technologie potisku: kvalitní digitální potisk. Tričko s lebkou - Vyrytá elegance představuje mistrovské umění a detail, které oživuje lebku jako symbol trvalé krásy. Vzory, které pokrývají tento pozůstatek, jsou jako tajné rytiny, vyprávějící příběhy dávno zapomenutých časů. Tento design je pro ty, kdo se nebojí objevovat hlubší významy a nosit na sobě umění ... Celý popis
ZVOLTE VELIKOST

Rafal design - Tipy

  •    Všechny produkty
  •    Motorkářská trička 12x
  •    Trička fantasy, lebky 284x
  •    Trička Indiáni 3x
  •    Trička rock, metal ostatní 2x
  •    Trička zvířata 31x

Tricko s lebkou - Vyrytá elegance - Popis

Materiál 100% bavlna. Rovný střih. Technologie potisku: kvalitní digitální potisk.

Tričko s lebkou - Vyrytá elegance představuje mistrovské umění a detail, které oživuje lebku jako symbol trvalé krásy. Vzory, které pokrývají tento pozůstatek, jsou jako tajné rytiny, vyprávějící příběhy dávno zapomenutých časů. Tento design je pro ty, kdo se nebojí objevovat hlubší významy a nosit na sobě umění plné tajemství a historie.
Tabulka velikosti triček
Velikost [A] Hrudník / cm [B] Délka / cm [C] #####DELKARUKAVU##### / cm #####JAKSEMERI#####
S ~ 48 cm ~ 66 cm ~ 18 cm T-shirt size
M ~ 52 cm ~ 70 cm ~ 22 cm
L ~ 55 cm ~ 74 cm ~ 23 cm
XL ~ 58 cm ~ 76 cm ~ 24 cm
XXL ~ 61 cm ~ 78 cm ~ 25 cm
3XL ~ 65 cm ~ 82 cm ~ 26 cm
4XL ~ 71 cm ~ 86 cm ~ 27 cm
Rozměry triček jsou orientační. Protože podkladové trička mají minimální výrobní toleraci +/- 2-3cm. Tabulka velikostí je od poslední známé značky podkladového trička. Může stát, že někteří výrobci změní značku podkladového trička v nové dodávce zboží. Chceš-li mít jistotu, můžeš se zeptat přes kontaktní formulář a budeme-li mít toto tričko ve vaší velikosti skladem rádi vám aktuální tričko změříme.