Tricko - Oslava života

469 Kč
Běžná cena: 519 Kč  
Sleva 11%

Kód zboží: RAF-S265
Materiál 100% bavlna. Rovný střih. Technologie potisku: kvalitní digitální potisk. Tričko - Oslava života je inspirací mexického svátku Día de los Muertos, kde se smrt slaví jako přirozená část života, plná barev a radosti. Na černém pozadí trička je živý obraz lebky zdobené květinami a tradičními vzory, které ožívají v bohaté paletě barev. Tento design přináší kulturu a umění přímo na vaše záda ... Celý popis
ZVOLTE VELIKOST

Rafal design - Tipy

  •    Všechny produkty
  •    Motorkářská trička 12x
  •    Trička fantasy, lebky 284x
  •    Trička Indiáni 3x
  •    Trička rock, metal ostatní 2x
  •    Trička zvířata 31x

Tricko - Oslava života - Popis

Materiál 100% bavlna. Rovný střih. Technologie potisku: kvalitní digitální potisk.

Tričko - Oslava života je inspirací mexického svátku Día de los Muertos, kde se smrt slaví jako přirozená část života, plná barev a radosti. Na černém pozadí trička je živý obraz lebky zdobené květinami a tradičními vzory, které ožívají v bohaté paletě barev. Tento design přináší kulturu a umění přímo na vaše záda a oslavuje památku těch, kteří už mezi námi nejsou. S tímto tričkem můžete vyjádřit respekt k tradicím a zároveň přidat trochu svátečního ducha do svého každodenního šatníku.
Tabulka velikosti triček
Velikost [A] Hrudník / cm [B] Délka / cm [C] #####DELKARUKAVU##### / cm #####JAKSEMERI#####
S ~ 48 cm ~ 66 cm ~ 18 cm T-shirt size
M ~ 52 cm ~ 70 cm ~ 22 cm
L ~ 55 cm ~ 74 cm ~ 23 cm
XL ~ 58 cm ~ 76 cm ~ 24 cm
XXL ~ 61 cm ~ 78 cm ~ 25 cm
3XL ~ 65 cm ~ 82 cm ~ 26 cm
4XL ~ 71 cm ~ 86 cm ~ 27 cm
Rozměry triček jsou orientační. Protože podkladové trička mají minimální výrobní toleraci +/- 2-3cm. Tabulka velikostí je od poslední známé značky podkladového trička. Může stát, že někteří výrobci změní značku podkladového trička v nové dodávce zboží. Chceš-li mít jistotu, můžeš se zeptat přes kontaktní formulář a budeme-li mít toto tričko ve vaší velikosti skladem rádi vám aktuální tričko změříme.