Tricko - Arcidémonova aura

469 Kč
Běžná cena: 519 Kč  
Sleva 11%

Kód zboží: RAF-S268
Materiál 100% bavlna. Rovný střih. Technologie potisku: kvalitní digitální potisk. Odvaha vstoupit do říše temnot je ztělesněna v tričku - Arcidémonova aura . Tento fascinující kousek nabízí detailně zpracovaný obraz démonické lebky s pronikavýma červenýma očima, obklopené mystickými symboly a astrologickými znaky. Zlatočerný design na černém pozadí trička dodává hloubku a kontrast, který upoutá ... Celý popis
ZVOLTE VELIKOST

Rafal design - Tipy

  •    Všechny produkty
  •    Motorkářská trička 12x
  •    Trička fantasy, lebky 284x
  •    Trička Indiáni 3x
  •    Trička rock, metal ostatní 2x
  •    Trička zvířata 31x

Tricko - Arcidémonova aura - Popis

Materiál 100% bavlna. Rovný střih. Technologie potisku: kvalitní digitální potisk.

Odvaha vstoupit do říše temnot je ztělesněna v tričku - Arcidémonova aura. Tento fascinující kousek nabízí detailně zpracovaný obraz démonické lebky s pronikavýma červenýma očima, obklopené mystickými symboly a astrologickými znaky. Zlatočerný design na černém pozadí trička dodává hloubku a kontrast, který upoutá každý pohled. Toto tričko je pro ty, kdo hledají silný vizuální výraz a chtějí odrážet svoji osobnost skrze symboly síly a ochrany.
Tabulka velikosti triček
Velikost [A] Hrudník / cm [B] Délka / cm [C] #####DELKARUKAVU##### / cm #####JAKSEMERI#####
S ~ 48 cm ~ 66 cm ~ 18 cm T-shirt size
M ~ 52 cm ~ 70 cm ~ 22 cm
L ~ 55 cm ~ 74 cm ~ 23 cm
XL ~ 58 cm ~ 76 cm ~ 24 cm
XXL ~ 61 cm ~ 78 cm ~ 25 cm
3XL ~ 65 cm ~ 82 cm ~ 26 cm
4XL ~ 71 cm ~ 86 cm ~ 27 cm
Rozměry triček jsou orientační. Protože podkladové trička mají minimální výrobní toleraci +/- 2-3cm. Tabulka velikostí je od poslední známé značky podkladového trička. Může stát, že někteří výrobci změní značku podkladového trička v nové dodávce zboží. Chceš-li mít jistotu, můžeš se zeptat přes kontaktní formulář a budeme-li mít toto tričko ve vaší velikosti skladem rádi vám aktuální tričko změříme.